Centre Hiperbar Romania
Adresele si datele de contact pentru centrele HIPERBAR by Oxyhelp din urmatoarele localitati: Bucuresti, Ploiesti, Sibiu, Cluj Napoca, Timisoara, Buzau, Iasi si Radauti.
7536
page,page-id-7536,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

Centre Hiperbar Romania

Distribuie pe:

Centre de oxigenare hiperbară - România

Mai jos gasiți Adresele și datele de contact pentru centrele HIPERBAR by Oxyhelp din următoarele localități: București, Ploiești, Sibiu, Cluj Napoca, Timișoara, Buzău, Iași, Bacău, Rădăuți, Brăila, Lugoj și Brașov.

BUCUREȘTI

hiperbar bucurestihiperbar bucuresti

Bulevardul Ghencea 43B , Sector 6
Clădirea GHENCEA BUSINESS CENTER, etaj 3, birou 8.
Informații: 0722 10 00 51
Progamări: 0722 10 00 52
Punct de reper: Stadionul Steaua
Mijloace de transport
Autobuze: 122, 126, 173, 221, 385
Tramvaie: 11, 41, 47
contact@hiperbar.ro

PLOIEȘTI

hiperbar ploiestihiperbar ploiesti

Str. Marasesti nr.19, et.1
- punct reper: Filarmonica
0722 321 824
0344 802 372
ploiesti@hiperbar.ro

CLUJ NAPOCA

hiperbar clujhiperbar cluj

Strada Frunzișului, nr 75
- Clădirea Alpha Business Center, etaj 3, birou C.
0745 084 218 | 0744 771 603
cluj@hiperbar.ro

BUZĂU

hiperbar buzauhiperbar Buzau

B-dul. Unirii, Bl. 16A
- în spatele Coaforului Venus
0752 484 848
buzau@hiperbar.ro

IAȘI

hiperbar iasihiperbar iasi

Centru de recuperare medicală - EIS MED
Str. Lascar Catargi, nr. 9
0232 219 161 | 0729 885 400
med_asistent@yahoo.com

RĂDĂUȚI

hiperbar radautihiperbar radauti

Str. Grănicerului, Nr.11
0746 627 794
radauti@hiperbar.ro

TIMIȘOARA

str. Simion Bărnuțiu , nr. 21
- în cadrul clinicii "Hippocrates Fizio Clinic"
0720 071 114
timisoara@hiperbar.ro

SIBIU

Strada Țiglarilor nr. 34
077 060 6825
sibiu@hiperbar.ro

BRĂILA

Aleea Învăţătorilor, nr. 12
- Punct de reper : cartier Hipodrom, vis a vis de sala de sport Oxzgym în spate la Profi
0763 953 860
office.oxispero2018@gmail.com

LUGOJ

Salon Oxibeauty
str. Victor Vlad Delamarina , nr 34
0758 627 827
adi.farcageanu@yahoo.com

BRAȘOV

SC Saga Oximed SRL
str. Nicolae Titulescu, nr 2
- Punct de reper : în incinta Carpatex SA, camera 7 BIS
0723 672 616‬
0745 131 993

BACĂU

Oxyvital
str. Ștefan cel Mare, Nr 14, scara A
0753 822 872
0752 091 120
bacau@hiperbar.ro